top of page

Thu, Feb 07

|

RGA Rönesans Gelişim Akademi

DSHT® BİLİNÇALTI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

DSHT® BİLİNÇALTI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ
DSHT® BİLİNÇALTI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

Saat & Yer

Feb 07, 2019, 11:00 AM – 7:00 PM

RGA Rönesans Gelişim Akademi, Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Raşit Rıza Sokak, D/Kat:7, Mecidiyeköy Mahallesi, 34387 Şişli/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

ULUSLARARASI DSHT® BİLİNÇALTI UZMANLIĞI EĞİTİMİ

DEEP SYSTEM® HEALING THERAPY İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSİ

Korku Temizleme & Kök İnanç Değiştirme & Esmalar & İlahi Sistemi Yasaları ve İşleyişi

Bedensel Hastalıklar Neden Olur ?

Zİhinsel Sorunlar Neden Oluşur ?

Ruhsal Sorunlar Neden Oluşur ?

DSHT® İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSİ HAKKINDA

DSHT® İlahi Sistem Şifa Terapisi, Hülya Kavuzlu’nun 2015 yılında geliştirdiği bir şifalanma metodolojisidir. Hülya Kavuzlu’nun İlahi Sistem tarafından Nur & Sevgi inisiyasyonunun gerçekleşmesi ile Türkiye’den Dünya’ya kazandırılmış bir şifadır. İlahi Sistem Şifa Terapisi’nin uluslararası ismi Deep System Healing Therapy® ‘dir (DSHT®). Sembolde olduğu gibi İlahi Sistem'in Sonsuz Nuru Sağ el ile alınarak Sol el ile aktarılır. Bu Nur, Özü Nur olan İnsanın Kalbinde sonsuzlaşır. DSHT® , Bedensel & Ruhsal & Zihinsel şifalanmayı sağlayan bütünsel bir yöntemdir.

Nur, Allah Sisteminden tüm insanlara sürekli olarak akmaktadır, Nur, nötrdür ve çok yüksek bir frekanstadır meleki yapıları içerir yani ışıktır. Nur şifa, sevgi, rahmet, rızıktır. İnsan, biliş, ruhsal evrimsel düzeyi, maneviyatı mertebesinde sürekli akmakta olan Nur’u almakta veya alamamaktadır. Kişi, Nura ulaşan katmanlarındaki birçok nedenle meydana gelmiş olan tıkanıklıklardan dolayı, yeterli düzeyde şifa, rızık, sevgi alamamaktadır. İlahi Sistem Şifa Terapisi seansı sırasında kişinin Nur katmanlarındaki tıkanıkları açılarak, kendi kendine doğal olarak alması gereken Nuru almaya başlaması sağlanması ile hangi konuda tıkanıklık yaşanıyorsa o konuda iyileşme gerçekleşmektedir. Bedensel hastalıkları iyileşir, parasal sorunlar giderilir, sevgi ile huzura ve dinamizme ulaşır. İlahi Sistem Şifa Terapisi kişinin kendindeki kilitlenmiş enerjilerin, tüm boyut katmanlarındaki Ben’lerinin ve tüm zaman ve mekanlardaki tıkanıklarıların, negative tesirlerin giderildiği, geçmiş zamanlarda yaşadıklarının iyileştirildiği, atalarının iyileştirildiği, beyinde bulunan olumsuz inanç kodlarının değiştirildiği beyne format atıldığı, kişinin hastalanmasına veya hayatının diğer alanlarında tıkanıklıklar yaşamasına neden olan tüm düşünce sisteminin tamamen değiştirildiği bir şifa çalışmasıdır. Bu sayede tek seferde aynı seansta Bedensel, Ruhsal, Ziinsel iyileşme gerçekleştirilmektedir. DSHT® Seansında Sevgi Frekansı ile çalışılarak, Nur Yüklemesi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kişinin DNA boyutunda ve daha da mikro sistemi olan kuarklarında hasarların tamiri, yeniden yapılandırılması sağlanmaktadır. Kişinin Nur ile birleştiği, Allah ile Bir olduğu bir seanstır bu nedenle kişinin maneviyatı güçlenir sonrasında devam edeceği yaşamına bu bilinç düzeyinden devam etmekte ve şifalandığı konularda tekrar tıkanıklık yaşamayarak sağlıkla, bollukla, sevgiyle, cesaretle hayatına devam edebilmektedir.

DSHT® kişinin kendi özüne döndürülmesini sağlayarak gerçek doğası olan Nur’a döndürülür ve ruhsal, bedensel, zihinsel balance ayarı yapılır. Seans süresince kişi derin transtadır yani teta frekansındadır (astral alana çıkış), aurası ve enerji merkezleri olan çakraları temizlenir kişi astral alanındaki kendisi ile ilgili tüm hakikati görür; varlık etkisi, büyü, nazar, negativ kordonlar, beyne olumsuz kodların oluşmasına neden olan geçmişte yaşadığı hatıralar, bağımlılıklar varsa nedenleri, hayatında yaşadığı sorunların asıl gerçek nedenleri, melekleri, atalarının şifalandırılmasının gerekip gerekmediği, geçmiş zamanların şifalandırılmasının gerekip gerekmediği gibi pek çok şifalanmasını sağlayacak gerekli olan ne varsa görür ve bunlar şifalandırılır.

EĞİTİM HAKKINDA

Yaşamımızda nedenini bilmediğimiz tıkanıklıklar, hastalıklar, sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İlahi Sistem Şifa Terapistliği eğitminde bu sorunların kaynaklarını ve çözümlerini ve kendi güçlerinizi, şifacılığınızı öğreniyorsunuz.

Enerji çalışmalarından farklı olarak Nur çalışmasıdır ve ana kaynak ile çalışılmaktadır bu nedenle terapistin bu tekniği uygulayabilmesi için frekansının dünyadaki en yüksek frekans olan Sevgi Frekansı (bizim bildiğimiz sevgi değildir, çok yüksek bir frekans değeridir)'na yükseltilmesi gerekmektedir. Eğitimdeki tüm terapist adaylarının frekans yükseltilmesi gerçekleşecektir. Sevgi Frekansı ve Nur'un kullanıldığı bu teknik hastaların şifalanmasını, hücrede başlatmakta ve hücrelerden bütüne şifayı ulaştırmaktadır.. Danışanın frekansını yükseltmektedir. Dolayısıyla her bir terapist hastanın frekansını Sevgi Frekansına yükseltebilecek ve Ana Kaynaktan gelen Nur'a uyumlu hale getirecek şifalanmayı bu sayede sağlayabilecektir.

Bedensel hastalıklara bilinçaltındaki kayıtlarımız neden olur bu kayıtlar belirlenip temizlendiğinde artık kişinin aynı hastalığı tekrar etmesine mani olabilir ve kişi sağlığına kavuşturulabilir. Bununla birlikte aşk, para, kariyer gibi hayati konular için de yine bilinçaltımızda bulunan olumsuz kayıtlar hayatımızın bu alanlarında sorunlar yaşamamıza neden olur. Hayatının herhangi bir alanında sorun yaşayan danışanınızın bilinçaltına ulaşarak bu sorunların ana kaynağını belirleyip temizleyerek kişilerin daha sağlıklı, mutlu ilişkiler içinde, bolluklu, başarılı hayat sürmesini sağlarsınız.

Eğitim sonunda katılımcıların tamamı aşağıda yer alan maddeleri uygulayabilen Dünya genelinde akredite Uluslararası Sertifikalı DSHT® (Deep System® Healing Therapy) Bilinçaltı Terapisti olacak.

EĞİTİM KONULARI

Beyin ve Bilinçaltı

İlahi Sistem Yasaları ve İşleyişi

Time Line (Zamanda Geriye Gitme)

Bilinçaltı temizliği

Korku Belirleme ve Temizliği

Sahne Dönüştürme

Kuantum & NLP Teknikleri

Kök İnanç Belirleme ve Yeni Kod Yüklemesi

Affetme & Bağ Kesme

Helalleşme

Yüklerden Arınma

Telkinler & Olumlamalar

Esmalar

Yeni Kodlamaların Yapılması (Bolluk Bereket - Başarı - Aşk vs.)

Sevgi Frekansı ve Nur Enerji Yüklemesi ile Şifalandırma

KİMLER KATILABİLİR

Bilinçaltını ve mekanizmasını öğrenmek isteyenler

Bilinçaltında Uzmanlaşmak isteyen herkes katılabilir

Her meslek gruplarından kişiler

KATILIM KOŞULLARI

Eğitime katılımda alt üst beyaz giysi kullanılmaktadır.

Eğitimden önceki 3 gün süresince et ve alkol tüketimini durdurup su tüketiminizi artırılmalıdır.

KAYIT ve EĞİTİM ÜCRETİ

Anasayfadaki eğitimin ''Bilgi Alınız'' butonuna girerek ''Hemen Katıl'' kısmından kayıt olabilirsiniz. Bilgi alınız

Ücret bilgisi için arayınız

EĞİTMEN

HÜLYA KAVUZLU

DSHT® Kurucusu

Eğitmen & Yazar

İLETİŞİM

Rönesans Gelişim Akademi

05055605182

BELGELER

DSHT® Kurucusu Hülya Kavuzlu Onaylı

Uluslararası Sertifika ISCC 15290:2014 Eğitim Kurumu Akredite Sertifika Yönetim Sistemi Belgesi

DSHT® RESMİ WEB SİTESİ

www.ilahisistemsifaterapisi.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page