top of page

HAKKIMIZDA

h.jpg

Kurumsal kimliği ile RÖNESANS GELİŞİM AKADEMİ Hülya Kavuzlu kuruculuğunda deneyimli ve alanında yetkin koç, eğitmen ve terapistleri ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarına çözüm bulan kişisel gelişim ve eğitim sektöründe Türkiye’nin öncü firmasıdır.

 

Kişisel Gelişim konusunda çok çeşitli alanlarda bireylere rehberlik ederek Koçluk yapmaktayız. Aynı zamanda Kişisel Gelişim Eğitimleri vermekteyiz bunlar; Kuantum, NLP, Koçluk, İlahi Sistem Şifa Terapisi & Deep System® Healing Therapy, Trans Terapistliği, Bilinçaltı Temizleme, Subliminal Telkin, Nur Şifası Terapisi, Psikoterapi vb. Bunun yanı sıra Türkiye'de ilk defa 2018 yılında açılan Spiritüellik Okulu bünyesinde de Spiritüel Uzmanlar yetiştirilmektedir. Sosyal sorumluluk kapsamında da halka açık seminerler ve eğitimler organize etmekteyiz.

RÖNESANS GELİŞİM AKADEMİ olarak Türkiye’nin önde gelen Kurumsal Firmalarına, gerek firmanın eğitim ihtiyaçlarına gerekse mevcut sorunlarının analizleri yapılmasının ardından uygun eğitim paketleri sunarak çözüm ortaklığı yapmaktayız. Şirketlerde sebebi bilinmeyen verimlilik kaybına neden olan etmenlere, yönetsel ve operasyonel faaliyetlerdeki tıkanıklıklara uygulanan analizlerle sorunların tespiti ve bu belirlenen sorunlara en uygun eğitim paket programları sunarak verimlilik artırma, motivasyon kazanımı sağlamaktayız. Sistem kurma, kurumsallıştırma konularında danışmanlık yapmaktayız.

 

RGA, Kişisel Gelişim ve Eğitici Festivallere katılarak, Belediyelerle yapılan ortak çalışmalarla tasarlanan projeler doğrultusunda  kendi alanlarında Uzman kadrosu ile halka açık bilinçlendirici  seminerler, eğitimler, workshoplar düzenlemektedir.

 

Gerek kurumsal firmalarda gerek Tüm Türkiye’deki illerimizin Belediyelerinde ve gerekse kurumlarda Danışmanlık hizmeti ve Teknik Destek vermekteyiz. 

 

Amacımız Türkiye'de Kişisel Gelişim ve Eğitim Sektöründe her konuda duyulan ihtiyaçlara yanıt verebilmek ve bireylerin bilinç düzeylerini artırarak yeni dünya düzenine hazırlamak. Bireysel farkındalığı sağlayarak toplumsal biliş düzeyini artırmaktır. 

bottom of page