top of page

Thu, Apr 05

|

Rönesans Gelişim Akademi

DSHT® NUR ŞİFASI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

DSHT® NUR ŞİFASI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ
DSHT® NUR ŞİFASI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

Saat & Yer

Apr 05, 2018, 11:00 AM – 6:00 PM

Rönesans Gelişim Akademi, Gülbahar Mahallesi Uysal sokak No:3C Mecidiyeköy ŞİŞLİ / İSTANBUL

Bu Etkinlik Hakkında

İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSTLİĞİ ® - DEEP SYSTEM HEALING THERAPIST ®

DSHT® NUR ŞİFASI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

Bedensel Hastalıklar Neden Olur ?

Zİhinsel Sorunlar Neden Oluşur ?

Ruhsal Sorunlar Neden Oluşur ?

Yaşamımızda nedenini bilmediğimiz tıkanıklıklar, hastalıklar, sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İlahi Sistem Şifa Terapistliği eğitminde bu sorunların kaynaklarını ve çözümlerini ve kendi güçlerinizi, şifacılığınızı öğreniyorsunuz.

Enerji çalışmalarından farkı bir kanal çalışması değildir ana kaynak ile çalışılmaktadır bu nedenle terapistin bu tekniği uygulayabilmesi için frekansının dünyadaki en yüksek frekans olan Sevgi Frekansı (bizim bildiğimiz sevgi değildir, çok yüksek bir frekans değeridir)'na yükseltilmesi gerekmektedir. Eğitimdeki tüm terapist adaylarının frekans yükseltilmesi gerçekleşecektir. Sevgi Frekansı ve Nur'un kullanıldığı bu teknik hastaların şifalanmasını, hücrede başlatmakta ve hücrelerden bütüne şifayı ulaştırmaktadır.. Hastaların frekansını yükseltmektedir. Dolayısıyla her bir terapist hastanın frekansını Sevgi Frekansına yükseltebilecek ve Ana Kaynaktan gelen Nur'a uyumlu hale getirecek şifalanmayı bu sayede sağlayabilecektir.

İlahi Sistem Şifa Terapisi (DSHT®) sorunların ana kaynağının bulunduğu Bilinçaltı sisteminde, Astral Bedeninde, Fiziki Bedende aynı seans içinde aynı anda çalışma yapar, Bedensel Ruhsal ve Zihinsel fazda aynı anda çalışır, bu sayede kişinin bir probleminin her üç alanında bulunan karşılığında iyileştirme gerçekleştirir. Sadece zihin veya sadece fiziki bedende yapılan iyileştirme çalışması ile sorunlar köklü olarak çözülememektedir çünkü fiziki bedende hastalık yaşayan birinin fiziki bedeninin yanında aynı anda hem ruhsal hem de zihinsel fazlarında da karşılığı bulunmaktadır. Veya para sorunu var ise sadece zihinsel fazda iyileştirme yapıldığında yine yeterli olamayacaktır çünkü zihinsel fazın yanında aynı anda paranın bedende ve ruhta da karşılığı bulunmaktadır. İlahi Sistem Terapisti hangi sorunla ilgili olursa olsun (hastalk, parasal, ilişkisel sorunlar vs.) 3 fazda çalışarak sorunu köklü olarak bir daha tekraralanmamak üzere giderir. Danışanın DNA'sına onun da altındaki Nur katmanına kadarki tüm katmanlarda düzeltme, resetleme, tamamlama, tamir - onarma, iyileştirme gerçekleştirir.

Nur terapisi sırasında danışan otomatik olarak transa girer ve sorunu ile ilgili görmesi gereken şeyleri görür, İlahi Sistem Şifa Terapisti transa girmiş olan seansa yön verir ve ruhsal bedensel zihinsel olarak dönüştürme, iyileşme gerçekleştirir. Bilinçaltı temizliği, blokaj temizleme, aura (astral - ruhsal) da temizleme gerçekleştirir.

İlahi Sistem Şifa Terapisinde br sorun için tek seans çalışılır. Seans aşamaları şöyledir :

Psikoterapi ile başlar 30-35dk sürer, burada bilinaçltı kodları ve korkuları, sorunun asıl nedneleri belirlenir.

Burada belirlenen bilgiler ışığında seans Nur Terapisi ile devam eder bu aşamada bilinçaltı temizliği, korku temizliği, aura çakra temizliği, varlık büyü temizliği, beden hasatlıkları ve blokajların temizliği, bağımlılıkların giderilmesi, zayıflama, çekirdek inanç değiştirilmesi, ilişkilerdeki sorunların giderilmesi, dişil eril enerji dengeleme, ruhsal farkındalık sağlama, bolluk bereket artırma, bağlardan arınma helalleşme, atalarla şifalanma, geçmiş şifalandırma konularında iyileşme gerçekleştirilir.

Eğitim sonunda katılımcıların tamamı aşağıda yer alan maddeleri uygulayabilen Dünya genelinde akredite Uluslararası Sertifikalı DSHT® (Deep System® Healing Therapy) Nur Şifası Terapisti olacak.

EĞİTİM KONU BAŞLIKLARI

Yetkilendirme (el verme-inisiasyon)

Şifa Nedir Şifacılık

Enerji Aktarımı

Nur Nedir, Enerji Nedir

Aura Temizliği

Çakra Temizliği

Manyetik Alanda bulunan Varlık - Büyü - Beddua - Nazar gibi negatif enerjilerin Temizliği

Beden Taraması

Blokaj ve Hastalıkların Belirlenmesi ve Giderilmesi (panik atak, kistlerin ve tümörlerin yok edilmesi, MS, felçli durumlar, bağırsak sendromu vs. bedensel tüm hastalıklar kapsama alanına dahildir)

Bağ kesme

Affetme - Helalleşme

Melek Rehberliği

Bilinçaltı Temizliği

Yeni Kodlamaların Yapılması (Bolluk Bereket - Başarı - Aşk vs.)

Sevgi Frekansı ve Nur Yüklemesi ile Şifalandırma

KİMLER KATILABİLİR

Herkes katılabilir

EĞİTMEN

HÜLYA KAVUZLU

DSHT® Kurucusu

Eğitmen&Uzman

Yazar

BELGELER

Uluslararası Sertifika

ISCC 15290:2014 Eğitim Kurumu Akredite Sertifika Yönetim Sistemi

DSHT® Resmi Web Sitesi

www.ilahisistemsifaterapisi.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page