top of page

Fri, Jan 17

|

RGA Rönesans Gelişim Akademi

ULUSLARARASI DSHT® BİLİNÇALTI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

ULUSLARARASI DSHT® BİLİNÇALTI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ
ULUSLARARASI DSHT® BİLİNÇALTI TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

Saat & Yer

Jan 17, 2020, 11:00 AM – 6:00 PM

RGA Rönesans Gelişim Akademi, Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Raşit Rıza Sokak, D/Kat:7, Mecidiyeköy Mahallesi, 34387 Şişli/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

ULUSLARARASI DSHT® BİLİNÇALTI UZMANLIĞI EĞİTİMİ 

DEEP SYSTEM® HEALING THERAPY İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSİ

Korku Temizleme & Kök İnanç Değiştirme & Esmalar & İlahi Sistemi Yasaları ve İşleyişi

Bedensel Hastalıklar Neden Olur ?

Zİhinsel Sorunlar Neden Oluşur ? 

Ruhsal Sorunlar Neden Oluşur ?

 DSHT® İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSİ HAKKINDA 

 DSHT® İlahi Sistem Şifa Terapisi, Hülya Kavuzlu’nun 2015 yılında geliştirdiği bir şifalanma metodolojisidir. Hülya Kavuzlu’nun İlahi Sistem tarafından Nur & Sevgi inisiyasyonunun gerçekleşmesi ile Türkiye’den Dünya’ya kazandırılmış bir şifadır. İlahi Sistem Şifa Terapisi’nin uluslararası ismi Deep System Healing Therapy® ‘dir (DSHT®). Sembolde olduğu gibi İlahi Sistem'in Sonsuz Nuru Sağ el ile alınarak Sol el ile aktarılır. Bu Nur, Özü Nur olan İnsanın Kalbinde sonsuzlaşır. DSHT® , Bedensel & Ruhsal & Zihinsel şifalanmayı sağlayan bütünsel bir yöntemdir.

Nur, Kaynaktan tüm insanlara sürekli olarak akmaktadır, nötrdür ve çok yüksek bir frekanstadır. Nur; şifa, sevgi, rahmet, rızıktır. İnsan, biliş, ruhsal evrimsel düzeyi, maneviyatı mertebesinde sürekli akmakta olan Nur’u almakta veya alamamaktadır. Kişi, Nura ulaşan katmanlarındaki birçok nedenle meydana gelmiş olan tıkanıklıklardan dolayı, yeterli düzeyde şifa, rızık, sevgi alamamaktadır. İlahi Sistem Şifa Terapisi seansı sırasında kişinin Nur katmanlarındaki tıkanıkları açılarak, kendi kendine doğal olarak alması gereken Nuru almaya başlaması sağlanması ile hangi konuda tıkanıklık yaşanıyorsa o konuda iyileşme gerçekleşmektedir. Bedensel hastalıkları iyileşir, parasal sorunlar giderilir, sevgi ile huzura ve dinamizme ulaşır. İlahi Sistem Şifa Terapisi kişinin kendindeki kilitlenmiş enerjilerin, tüm boyut katmanlarındaki Ben’lerinin ve tüm zaman ve mekanlardaki tıkanıklarıların, negative tesirlerin giderildiği, geçmiş zamanlarda yaşadıklarının iyileştirildiği, atalarının iyileştirildiği, beyinde bulunan olumsuz inanç kodlarının değiştirildiği beyne format atıldığı, kişinin hastalanmasına veya hayatının diğer alanlarında tıkanıklıklar yaşamasına neden olan tüm düşünce sisteminin tamamen değiştirildiği  bir şifa çalışmasıdır. Bu sayede tek seferde aynı seansta Bedensel, Ruhsal, Zihinsel iyileşme gerçekleştirilmektedir. DSHT® Seansında Sevgi Frekansı ile çalışılarak, Nur Yüklemesi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kişinin DNA boyutunda ve daha da mikro sistemi olan kuarklarında hasarların tamiri, yeniden yapılandırılması sağlanmaktadır. Kişinin Nur ile birleştiği, Özü ile Bir olduğu bir seanstır bu nedenle kişinin maneviyatı güçlenir sonrasında devam edeceği yaşamına bu bilinç düzeyinden devam etmekte ve şifalandığı konularda tekrar tıkanıklık yaşamayarak sağlıkla, bollukla, sevgiyle, cesaretle hayatına devam edebilmektedir.

 

DSHT® kişinin kendi özüne döndürülmesini sağlayarak gerçek doğası olan Nur’a döndürülür ve ruhsal, bedensel, zihinsel balance ayarı yapılır. Seans süresince kişi derin transtadır yani teta frekansındadır (astral alana çıkış), aurası ve enerji merkezleri olan çakraları temizlenir kişi astral alanındaki kendisi ile ilgili tüm hakikati görür; varlık etkisi, büyü, nazar, negativ kordonlar, beyne olumsuz kodların oluşmasına neden olan geçmişte yaşadığı hatıralar, bağımlılıklar varsa nedenleri, hayatında yaşadığı sorunların asıl gerçek nedenleri, melekleri, atalarının şifalandırılmasının gerekip gerekmediği, geçmiş zamanların şifalandırılmasının gerekip gerekmediği gibi pek çok şifalanmasını sağlayacak gerekli olan ne varsa görür ve bunlar şifalandırılır.

EĞİTİM HAKKINDA

Yaşamımızda nedenini bilmediğimiz tıkanıklıklar, hastalıklar, sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İlahi Sistem Şifa Terapistliği eğitiminde bu sorunların kaynaklarını ve çözümlerini ve kendi güçlerinizi, şifacılığınızı öğreniyorsunuz.

Bedensel hastalıklar, parasal tıkanıklıklar, ilişki sorunları ve hayata dair tüm alanlardaki tekrar döngülerine bilinçaltındaki kodlar ve genetik kayıtlar neden olmaktadır, bu kayıtlar belirlenip temizlenerek sorunlarının giderilmesi sağlanmaktadır. Bu blokajlar temelde Sevgi ve Hakikat yoksunluğunda oluşmaktadır. DSHT tekniği kişilerin, deyim yerinde ise ''default'' ayarlarının yeniden düzenlenmesini sağlamakta ve ilk hali olan Sevgi ve Nur'a dönüştürülmektedir. 

DSHT Metodu, kişilerin hayatında kısır döngüye girmiş ve/veya kronik hal almış sorunların ana kaynağını bularak kökte temizler ve yerine Sevgi ve Nur yerleştirir bu yeni kodlamalarla, sorunlara neden olan duygu kodları çökertildiğinde kişi artık bir daha aynı sorunlar ile karşılaşmayarak; daha sağlıklı, mutlu ilişkiler içinde, bolluklu, başarılı hayat sürmesini sağlanmaktadır. Metodun en önemli özelliği bir kere temizlendikten sonra tekrarların olmamasıdır. Buna neden olan şeyin temeli sorunların aynı anda Bedensel, Ruhsal, Zihinsel fazda (3 fazda) giderilmesidir.

Bilinçaltındaki kodlar asıl olan (Sevgi ve Nur) ile değiştirildiğinde kişinin tüm fazlarındaki denge yeniden kurulmuş olur.

Eğitim sonunda katılımcıların tamamı aşağıda yer alan maddeleri uygulayabilen Dünya genelinde akredite  Uluslararası Sertifikalı DSHT® (Deep System® Healing Therapy) Bilinçaltı Terapisti olacak.

EĞİTİM KONULARI

Beyin ve Bilinçaltı

İlahi Sistem Yasaları ve İşleyişi 

Time Line (Zamanda Geriye Gitme)

Bilinçaltı temizliği

Korku Belirleme ve Temizliği

Sahne Dönüştürme

Kuantum & NLP Teknikleri

Kök İnanç Belirleme ve Yeni Kod Yüklemesi

Affetme & Bağ Kesme

Helalleşme

Yüklerden Arınma

Telkinler & Olumlamalar 

Esmalar

Yeni Kodlamaların Yapılması (Bolluk Bereket - Başarı - Aşk vs.)

Sevgi Frekansı ve Nur Enerji Yüklemesi ile Şifalandırma

 

 

KİMLER KATILABİLİR

Bilinçaltını ve mekanizmasını öğrenmek isteyenler

Bilinçaltında Uzmanlaşmak isteyen herkes katılabilir

Her meslek gruplarından kişiler

KATILIM KOŞULLARI 

Eğitime katılımda alt üst beyaz giysi kullanılmaktadır.

Eğitimden önceki 3 gün süresince et ve alkol tüketimini durdurup su tüketiminizi artırılmalıdır. 

KAYIT ve EĞİTİM ÜCRETİ

Anasayfadaki eğitimin ''Bilgi Alınız'' butonuna girerek ''Hemen Katıl'' kısmından kayıt olabilirsiniz. Bilgi alınız

Ücret bilgisi için arayınız

EĞİTMEN 

HÜLYA KAVUZLU 

DSHT® Kurucusu 

Eğitmen & Yazar

SPRİTDER Başkanı

 

İLETİŞİM 

Rönesans Gelişim Akademi 

05055605182

 

BELGELER

DSHT® Kurucusu Hülya Kavuzlu Onaylı

Uluslararası Sertifika ISCC 15290:2014 Eğitim Kurumu Akredite Sertifika Yönetim Sistemi Belgesi

DSHT® RESMİ WEB SİTESİ

www.ilahisistemsifaterapisi.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page