top of page

Wed, Jun 20

|

Rönesans Gelişim Akademi

ULUSLARARASI DSHT® TRANS TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

ULUSLARARASI DSHT® TRANS TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ
ULUSLARARASI DSHT® TRANS TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

Saat & Yer

Jun 20, 2018, 11:00 AM – 6:00 PM

Rönesans Gelişim Akademi, Gülbahar Mahallesi Uysal sokak No:3C Mecidiyeköy ŞİŞLİ / İSTANBUL

Bu Etkinlik Hakkında

İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSTLİĞİ ®

DEEP SYSTEM HEALING THERAPIST ®

ULUSLARARASI DSHT® TRANS TERAPİSTLİĞİ EĞİTİMİ

Bedensel Hastalıklar Neden Olur ?

Zİhinsel Sorunlar Neden Oluşur ?

Ruhsal Sorunlar Neden Oluşur ?

Yaşamımızda nedenini bilmediğimiz tıkanıklıklar, hastalıklar, sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İlahi Sistem Şifa Terapistliği eğitminde bu sorunların kaynaklarını ve çözümlerini ve kendi güçlerinizi, şifacılığınızı öğreniyorsunuz.

Enerji çalışmalarından farkı bir kanal çalışması değildir ana kaynak ile çalışılmaktadır bu nedenle terapistin bu tekniği uygulayabilmesi için frekansının dünyadaki en yüksek frekans olan Sevgi Frekansı (bizim bildiğimiz sevgi değildir, çok yüksek bir frekans değeridir)'na yükseltilmesi gerekmektedir. Eğitimdeki tüm terapist adaylarının frekans yükseltilmesi gerçekleşecektir. Sevgi Frekansı ve Nur'un kullanıldığı bu teknik hastaların şifalanmasını, hücrede başlatmakta ve hücrelerden bütüne şifayı ulaştırmaktadır.. Hastaların frekansını yükseltmektedir. Dolayısıyla her bir terapist hastanın frekansını Sevgi Frekansına yükseltebilecek ve Ana Kaynaktan gelen Nur'a uyumlu hale getirecek şifalanmayı bu sayede sağlayabilecektir.

İlahi Sistem Şifa Terapisi (DSHT®) sorunların ana kaynağının bulunduğu Bilinçaltı sisteminde, Astral Bedeninde, Fiziki Bedende aynı seans içinde aynı anda çalışma yapar, Bedensel Ruhsal ve Zihinsel fazda aynı anda çalışır, bu sayede kişinin bir probleminin her üç alanında bulunan karşılığında iyileştirme gerçekleştirir. Sadece zihin veya sadece fiziki bedende yapılan iyileştirme çalışması ile sorunlar köklü olarak çözülememektedir çünkü fiziki bedende hastalık yaşayan birinin fiziki bedeninin yanında aynı anda hem ruhsal hem de zihinsel fazlarında da karşılığı bulunmaktadır. Veya para sorunu var ise sadece zihinsel fazda iyileştirme yapıldığında yine yeterli olamayacaktır çünkü zihinsel fazın yanında aynı anda paranın bedende ve ruhta da karşılığı bulunmaktadır. İlahi Sistem Terapisti hangi sorunla ilgili olursa olsun (hastalk, parasal, ilişkisel sorunlar vs.) 3 fazda çalışarak sorunu köklü olarak bir daha tekraralanmamak üzere giderir. Danışanın DNA'sına onun da altındaki Nur katmanına kadarki tüm katmanlarda düzeltme, resetleme, tamamlama, tamir - onarma, iyileştirme gerçekleştirir.

Nur terapisi sırasında danışan otomatik olarak transa girer ve sorunu ile ilgili görmesi gereken şeyleri görür, İlahi Sistem Şifa Terapisti transa girmiş olan seansa yön verir ve ruhsal bedensel zihinsel olarak dönüştürme, iyileşme gerçekleştirir. Bilinçaltı temizliği, blokaj temizleme, aura (astral - ruhsal) da temizleme gerçekleştirir.

İlahi Sistem Şifa Terapisinde bir sorun için tek seans çalışılır. Seans aşamaları şöyledir :

Psikoterapi ile başlar 30-35dk sürer, burada bilinaçltı kodları ve korkuları, sorunun asıl nedneleri belirlenir.

Burada belirlenen bilgiler ışığında seans Nur Terapisi ile devam eder bu aşamada danışan otomatik olarak transa girer ve danışanın bilinçaltı temizliği, korku temizliği, aura çakra temizliği, varlık büyü temizliği, beden hasatlıkları ve blokajların temizliği, bağımlılıkların giderilmesi, zayıflama, çekirdek inanç değiştirilmesi, ilişkilerdeki sorunların giderilmesi, dişil eril enerji dengeleme, ruhsal farkındalık sağlama, bolluk bereket artırma, bağlardan arınma helalleşme, atalarla şifalanma, geçmiş şifalandırma konularında iyileşme ve hayattaki tüm tıkanıklıkların giderilmesi gerçekleştirilir. Danışan Nur Şifalandırması sırasında otomatik olarak transa girerek kendisi ile ilgili tüm hakikatleri; hayatındaki tıkanıkların kaynakları, bilinçaltı korkuları, kodları, aura ve çakralarının durumu, alanında herhangi bir negatif titreşim olup oladığı, atalarından gelmiş olabilen karmik etkiler, anne ve baba bağları vs gibi tüm gerçekliğini görmektedir tüm bu alanlarda gördüğü tıkanıklıkların ve sorunların, DSHT® terapistinin yönetiminde danışanın kendisi tarafından giderilmesi sağlanır.

İlahi Sistem Şifa Terapistliği (Deep System Healing Therapy) eğitminde bu sorunların kaynaklarını ve çözümlerini ve kendi güçlerinizi, şifacılığınızı öğreniyorsunuz.Trans Terapisti, İlahi Sistem Şifa Terapisi ile Trans tekniğini öğrenerek terapi sırasında danışanı transa alan veya danışanın doğal olarak kendiliğinden girdiği trans halini yöneten kişidir.

Eğitim sonunda katılımcıların tamamı aşağıda yer alan maddeleri uygulayabilen Dünya genelinde akredite Uluslararası Sertifikalı Deep System® Healing Therapy DSHT® Trans Terapisti olacaktır.

EĞİTİM KONU BAŞLIKLARI

Trans Nedir

Hipnoz Nedir

Regresyon (geçmiş yaşam şifalandırması)

Bilinçaltı ve Kodlar

Time Line (zamanda geriye gitme) ile geçmiş anıları şifalandırma

Trans Teknikleri

Beyin Frekansları ve Beyin

Transa Alma Nasıl Olur

Trans Uygulamaları

.........................

Transa Alma Yöntemleri

Zaman çizgisinde geriye/geçmişe gitme

Sorunun ana kaynağının belirlenmesi

Kodların değiştirilmesi

Yeni telkin/kod yüklemesi

Bilinçaltı temizliği

Bolluk bereket kodlaması

Meleklerle sujenin iletişimi

Bağ kesme

Affetme helalleşme

Sembol ve renk okuması

KATILIM KOŞULLARI

Eğitimden önceki 3 gün süresince alkollü ürünler almayınız ve su tüketiminizi artırınız. Hayvansal gıdalar şart olmamakla birlikte azaltmanız önerilmektedir.

Eğitime katılırken rahat ve beyaz renkli giysiler tercih ediniz. Özellikle Siyah ve Koyu renkli giysiler kullanmayınız. Giysileri yanınızda getirebilirsiniz.

EĞİTMEN 

HÜLYA KAVUZLU 

DSHT® Kurucusu

Eğitmen & Yazar

YER

Rönesans Gelişim Akademi

TARİH

20 HAZİRAN ÇARŞAMBA

11.00-18.00

BELGELER

Uluslararası Sertifika 

ISCC 15290:2014 Eğitim Kurumu Akredite Sertifika Yönetim Sistemi

DSHT® Resmi Web Sitesi

www.ilahisistemsifaterapisi.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page