top of page

Saati henüz belli değil

|

SPİRİTÜELLİK OKULU®

ULUSLARARASI SPİRİTÜELLİK OKULU® YENİ DÖNEM KAYITLARI (1)

ULUSLARARASI SPİRİTÜELLİK OKULU® YENİ DÖNEM KAYITLARI  (1)
ULUSLARARASI SPİRİTÜELLİK OKULU® YENİ DÖNEM KAYITLARI  (1)

Saat & Yer

Saati henüz belli değil

SPİRİTÜELLİK OKULU®

Bu Etkinlik Hakkında

Avrupa'da ve Türkiye'de ilk ve tek olarak kurulan ve ilk defa olarak tescillenmiş Uluslararası düzeyde Akredite olan Spiritüellik Okulu®, Türkiye Spiritüeller Derneği Başkanı Hülya Kavuzlu'nun liderliğinde Türkiye'de kurulmuştur. Spiritüellik Okulu®, bir Maneviyat Okulu olma özelliği ile katılımcının ruhsal gelişimini sağlarken, bilimsel tabanlı ilim eğitimi sunmaktadır. Bu anlamda Türkiye'nin ilk ve tek Manevi Okuludur.

​​

Merkezi Türkiye'nin İstanbul Şehrinde olan ve Rönesans Gelişim Akademi® kuruluşu olan Spiritüellik Okulu®, Dünya'nın her yerinde olmayı amaçlamaktadır. Böylece Ruhsal Gelişim isteyen herkesin bilgilerden faydalanabilmesi, kendini geliştirmesi hedeflenmektedir. Dünyanın pek çok ülkesinden katılımcılarla bu bilgiler herkese ulaştırılmaktadır.

​​

Ülkemizin ilk ve tek Fizik, Kimya, Biyoloji, Kozmoloji, Metafizik ve Parapsikoloji tabanlı eğitim veren "Spiritüellik Okulu®", takva yolculuğuna çıkmış, kendini manevi anlamda ilerletmek, yaratım programlarını hatırlamak için tasarlanmış bir manevi gelişim programıdır. Bunun yanı sıra kişisel-spiritüel gelişim sektöründe faaliyet göstermekte olan bireyler de okulumuzun programına katılabilirler. Faaliyet gösteren bireyler, spiritüalizm alanında bilimsel, ilimsel ve ruhsal konuların tamamında temelden ileri seviye ve uzmanlık kazanımına kadar eğitim alarak bilim tabanlı bir yetkinlik kazanmakta ve aynı zamanda manevi gelişimini de sağlamaktadır. Halihazırda şifacı, enerjist, terapist, koç, ruhsal rehber, astrolog, vs. olan kişiler uygulamakta oldukları teknik bilgilerin yanında sahip olunması gereken teoriyi "Spiritüellik Okulu®"nda, geniş kapsamlı olarak öğrenerek ilmi bilgilerini geliştirebilmektedirler ve ''alaylı'' olmak yerine ''okullu'' olabilmektedirler. Sizler de yetkinliğinizi artırabilir, ilgi duyduğunuz bu alanın okulunda Uluslararası Platformda gerçek bir Uzman olabilirsiniz.

​​

Okuldan mezun olan kişiler Uluslararası ''Spiritüel''lik ünvanı kazanmaktadır.

​​

Spiritüellik Okulu®, öncelikli olarak maneviyatını geliştirmek isteyen kişiler için tasarlanmış olamakla birlikte diğer yandan da aynı zamanda ruhsallığın ilmini öğrenmek, kendini bu alanda geliştirmek isteyen ve kendinde bir takım tanımlayamadığı özellikeri fark etmiş hem bu özellikleri anlamak hem de bu özellikleri geliştirmek isteyen kişilerin de iştirak edeceği bir programdır.

Eğitimler tüm Dünya genelinde verilmektedir. Dersler Türkçe ve İngilizce dillerinde gerçekleşmektedir. Uluslararası eğitimlerde simultane çeviri bulunmaktadır. Okula herkes katılabilir olup katılım için yalnızca 18 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir. Her yaş ve eğitim düzeyinde katılımlar geçerlidir.

*** Hali hazırda koçluk, rehberlik, terapistlik, enerjistlik ve şifacılık yapan kişiler ancak bu eğitim programını tamamlayarak Uluslararası Spiritüel Rehber olabilmektedirler.

Spiritüellik Okulu®'na herkes katılabilir. Eğitim içerikleri, katılım şartları, eğitim program detayları aşağıdaki gibidir.

''Spiritüellik Okulu®'' patentlidir ve isim hakkı Türkiye'de yalnızca Rönesans Gelişim Akademi®'ye aittir.

Okulun web sitesi şöyle :

www.ronesansgelisim.net

www.spirituellikokulu.com

EĞİTİM MÜFREDATI

1.SINIF

1. DERS TEMEL SPİRİTÜEALİZME GİRİŞ

2.DERS TEMEL YARATIM SİSTEMİ

İlahi Sistem ve Yaratım

Tekamül ve Karma Sistemi

Enkarnasyon / Reenkarnasyon

Evrensel Yasalar

Yaratımın 6 aşaması

3.DERS KUANTUM FİZİĞİ I

Klasik Fizik

Kuantum Fiziği

Zer Alemi - Atom ve Yapısı

Quarklar ve Higgs Bozonu

Scim Teorisi

Planck Sabiti

Görelilik Kuramı

2.SINIF

1.DERS  KUANTUM FİZİĞİ  II

Kaos Teoremi

Uzay Zaman

Kuantum

Kuantum Düşünce Sistemi

Kuantum Sıçrama

Ortak Alan – Matrix

2.DERS  İNSAN ANATOMİSİ

Beyin ve Beyin Bölümleri

Beden, Ruh, Zihin

Bilinçaltı

Enerji Beden ve Nur Beden (Çakralar Aura)

​3.DERS  METAFİZİK

Boyutlar, Katlar Nedir

Astral Seyehat

Telepati, Telekinezi

Telekinezi, Telepati alıştırmaları

​4. DERS  PARAPSİKOLOJİ

Meleki ve Enerjetik Yapılar

Varlık Türleri ve Yapıları

Duru Görü, Duru His, Duru İşiti

Psişik Güçler, Psişik Güçleri Geliştirme Alıştırmaları

3.SINIF

1. KOZMOLOJİ

Yıldızlar

Yıldızların Doğumu Ölümü

Nötron Yıldızları

Kara Delikler ve Oluşumu

Gezegenler

Gezegen programları

2. DERS İLERİ SPİRİTÜEALİZM

İnisiasyon - Yükseliş

Üstatlık

Eş Ruhlar, Ruh İkizler, Kontratlar

Dehr Alemi

Aydınlanma – Srat-ı Mustakim - Çakralar

Hiçlik Aşaması Varlık Türleri ve Yapıları

Trans, Yakaza, Meditatif Hal

Nefes

​3.DERS ŞİFA

Şifacılık, Kanallık

Medyamik Kanallar

Şifa Çeşitleri

Enerji Şifacılığı ve Nur Şifacılığı

​4.DERS  RADYESTEZİ BİLİMİ

Sarkaç Nedir ?

Kullanım Alanları

Sarkaç ile negatifi pozitife çevirme

Sarkaç ile şifalandırma

4.SINIF

1. DERS ESMALAR

Esma Nedir ?

Zikr Nedir ?

Esmalarla Nasıl Çalışma Yapılır ?

KİMLER KATILABİLİR

Yukarıdaki konu başlıkları ile ilgilenen, ruhsal ve kişisel gelişim amaçlayan, spiritel olmak isteyen herkes katılabilir.

PROGRAM

Program bir okul formatındadır. Katılımcı 3. sınıfa kadar eğitim görür. Her sınıfta gördüğü dersleri tamamladığında bir sonraki sınıfa geçme hakkı kazanır. 3. sınıfa kadar tüm derslere giren kişi mezun olur. Mezuniyet sonunda tüm dersleri tamamlamış olan öğrenci Uluslararası Spiritüellik Sertifikası almaya hak kazanır. 4. sınıf seçmeli derslerdir mezun öğrenci devam etmek isterse bu dersleri de alabilir. Devam zorunluluğu bulunmakla birlikte kaçırılmış olan ders diğer sınıflarda telafi edilebilmektedir. Yaz dönemlerinde yaz tatili uygulanabileceği gibi devam etmek isteyen sınıflar yaz tatili vermeden devam edebilirler.

Dersler örgün ve online eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışında ve diğer illerdeki öğrencilerimiz veya il içinde olup tercih edenler online eğitim kaydını gerçekleştirebilirler.

DERS İŞLEYİŞİ

Toplamda 4 Sınıf ve 26 Ders vardır, tüm dersler yaklaşık toplam 240 saat sürmektedir. Dersler 15 günde bir gerçekleşir. Ayda 2 ders olmak üzere program 2 yıl sürer. Her dersin kitapçığı, öğrencinin kendi hesabı ile giriş yaparak eriştiği web sitesinden indirilir.

Online ders işleyişi ve detaylar için aşağıya bakınız. Ders toplam saatleri online dersler için de geçerlidir.

Örgün sınıflar ve Online sınıflar olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Her iki eğitim seçeneğinde de Hafta içi veya Hafta sonu sınıflar bulunmaktadır, katılımcı tercihi doğrultusunda istediği sınıfa kayıt olabilir.

Örgün eğitim :

Dersler Rönesans Gelişim Akademi'nin sınıflarında gerçekleşir. Her sınıf min 15 - 25 'erli kişilerden oluşur. Bir sınıfa 15-25 kişi kayıt edildiğinde 26. kişi yeni açılan sınıfa dahil edilerek eğitimine devam eder.

Online Eğitim :

Program 15 günde bir olmak üzere toplamda 2 gün/Ay ders yapılır. Her ders  2 saattir. Dersler interaktif ve eğitmenin sunum, yazı tahtası kullanımıyla canlı olarak gerçekleşmektedir.

​​

PROGRAM ÜCRETİ

Her ders ücreti 200 tl

Ödemeler dersten önceki hafta havale/EFT/Yurt Dışı Herhangi bir Gönderi yolu ile yapılır.

​​

* Yalnızca seçmeli sınıf olan 4. sınıf dersleri ücretsizdir.

EĞİTİM YERİ

Eğitimler Örgün ve Online olarak iki şekilde gerçekleşir; Örgün Eğitim Rönesans Gelişim Akademi® sınıflarında gerçekleşir, **Online Eğitimler ise online programlar üzerinden öğrencinin dilediği yerden bağlanarak derse katılması şeklindedir.

**Online dersler de örgün ders modelinde gerçekleşmekte olup eğitmenin canlı ve öğrencinin interaktif olarak derse katılabildiği, sunum ve yazı tahtasının olması şekildedir. Öğretmen ve öğrenci dijital platformda yüz yüze ders işler.

​​

EĞİTİM TARİHİ

Örgün Eğitim :

Hafta Sonu Sınıfı ve Hafta İçi Sınıfı bulunmaktadır. Sizin için uygun olan sınıfa kayıt olabilirsiniz.

Dersler Saatleri 13:00'de başlar - 17:00'de biter.

15 günde bir olacak şekilde eğitimler devam eder.

Kayıtlar web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.

Online Eğitim:

Hafta içi ve Hafta sonu sınıflar olarak dersler belirlenmiş saatlerde gerçekleşir. Online derslerde her ders 2 saat sürer.

Kayıtlar web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.

EĞİTMEN

Hülya Kavuzlu

Eğitmen & Kurucu & Yazar

Maneviyatlılar (Spiritüeller) Derneği Başkanı

BELGELER

Uluslararası Sertifika

ISCC 15290:2014 Eğitim Kurumu Akredite Sertifika Yönetim Sistemi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page