top of page

     HİZMETLERİMİZ

 

Hayatınızın kontrolünü kaçırmış gibi hissedebilirsiniz ya da ilişkilerinizde, iş hayatınızda bir türlü olmasını istediğiniz şeyleri elde edemiyorusunuzdur ya da evlenmek istiyorsunuz, hayalleriniz mi var? Yaşamınızı istediğiniz biçimde şekillendirmek elinizde; daha sağlıklı bir yaşam sürmek, coşku dolu ilişkiler yaşamak, mutlu bir aile kurmak, iş hayatınızda başarıyı yakalamak hepsi ama hepsi mümkün..

 

Bugün biz bunları size sunmak için buradayız ve Türkiye'de bir ilk gerçekleştiriyoruz; merak ettiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda cevap bulacağınız Uzmanları ve Terapistleri bir araya getirdik.  Bedensel - Ruhsal - Zihinsel sağlığınızı kazanacaksınız. Yaşadığınız tüm deneyimlerinizin ana kaynağı olan bilinçaltı kodlarınızı yani inanç kalıplarınızı çıkarıyor yerine daha başarılı, mutlu bir hayat sürmenizi sağlayacak yeni kodlar koyuyoruz. Beyninizi ve zihninizi yeniden yapılandırıyoruz. Hayatınızdaki değişimlere şaşıracaksınız.

Ve de mucizelere açık olun ...

DANIŞMANLIKLAR

Ruhsal & Bedensel & Zihinsel İyileşme

İlahi Sistem® Şifa Terapisi (DSHT®)                        Rüyada (Uykuda) Seans

Trans (regresyon-progesyon-hipnoz)

Tekamül Kaynakları ile Ruhsal Dönüşüm

EĞİTİMLER

EĞİTİMLER

Uzman & Danışman Olun

Kurumsal Destekler

İlahi Sistem® Şifa Terapisi (DSHT®) Eğitmenliği

           İLAHİ SİSTEM® NUR ŞİFASI (DSHT®)

 

Hücresel onarım ve tamiri ile birlikte DNA'daki ve Bilinçaltındaki olumsuz kodların değişimini sağlayan bütünsel bir şifa terapisidir. Aynı anda Ruhsal & Zihinsel & Bedensel alanlarda çalışılarak Bedensel Hastalıklar, Ruhsal Sorunlar ve Zihinsel Problemler giderilmektedir.. Aurada bulunan negatif enerjiler, çakralar ve bilinçaltı kodları tamamen temizlenir. Yaşantımızın geçmiş dönemlerinde ve atalarmızdan getirdiğimiz geçmişten gelen tüm karmaların temizlenmesi Geçmişin Temizlenmesi sağlanmaktadır. Olumsuz Kök İnançlar belirlenerek Yeni İnanç Kalıplarının giderilmesi sağlanır ki gerek para, bolluk bilinci ve gerekse ilişkilerde yaşanan tıkanıklar bu sayede giderilir. Geçmişte verdiğimiz yemin ve sözlerin iptali, affedemediğimiz unutamadığımız kişilerle bağların kesilmesi, helalleşemeden kaybettiğimiz sevdiklerimizle helalleşmemiz sağlanmaktadır. Bedensel hastalıklar beden taraması ile belirlenerek iyileştirilir. Büyü gibi manyetik etkilerde ve varlık tesirinde kalan auraların temizlenmesi sağlanmaktadır. Bağımlılıkların giderilmesi de dahil olmak üzere yukarıda yer alan daha pek çok konuda İlahi Sistem Şifa Terapisi kişinin tamamiyle bütünüyle iyileşmesini daha da önemlisi eski düşünce kalıplarının değişmesini sağlayarak tekrar aynı sorunların yaşanmamasını sağlayan bir teknik bir yöntemdir.

                                                     Bilgi ve Seans için 

 

bottom of page